Odporúčajú nás
categories

Nové produkty

Nové produkty
Všetky nové výrobky
  • -10%
  • Novinka

Magnetická podložka pod riad

15,00 €
13,50 € Uložiť 10%
,
5/ 5
S DPH Doručenie do dvoch dní

Práve ste dovaril a chcete položiť horúci hrniec na stôl ?! Použite našej magnetickú podložku, na ktorú horúci hrniec postavíte. Ak je hrniec magnetický, podložka sa na dno hrnca sama prichytí a bez obáv môžete horúci hrniec premiestňovať aj s podložkou bez toho aby ste sa báli, že niečo popálite alebo poškodíte. Český výrobok. NOVINKA

Množstvo
Skladom

  Ochrana údajov

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a zostávajú u nás.

  Rýchle doručenie

Váš tovar u vás môže byť už do dvoch dní.

  Garancia spokojnosti

Ak nebudete s výrobkom spokojní, vrátime vám peniaze.

Magnetická podložka pod riad je veľmi praktická pomôcka. Môžete ju mať stále pri ruke, keď si ju prichytíte zospodu na digestor alebo z boku na chladničku. Pre svoje malé rozmery nie je nápadná, tak si ju jednou rukou ľahko stiahnete, položíte na rovnú plochu a položíte na ňu horúci hrniec, panvicu a alebo pekáč, ktorý práve vyberiete z rúry. Pri použití na pekáč je vhodné si položiť ramená podložky oddelene vedľa seba. Magnetická podložka sa sama prichytí a potom môžete nádobu bez obáv postaviť na stôl, kde si môžu hostia brať priamo uvarené potraviny podľa ľubovôle.

V prípade, že máte dlhý stôl, tak si napríklad horúci hrniec môžete ľahko ďalej podávať, bez toho aby ste sa museli starať o podložku.

Magnetická podložka pod riad, je vhodná pre všetky magnetické hrnce, panvice a pekáče. To, že sú magnetické, sa pozná ľahko podľa toho, že na hrnci, pekáči alebo panvici drží magnet, čo je napríklad nutné pre indukčné sporáky.

Podložka je vyrobená z kvalitného bukového dreva, ktoré má dlhú životnosť.
Magnety sú umiestnené vo vnútri dreva a tak sa podložka dá používať obojstranne.

Český výrobok
NOVINKA

  • Výhodou tejto podložky sú jej malé rozmery.
  • Rozmer ramena - 16 x 200 mm
  • Rozmer kríža - 150 x 150 mm
chat Komentáre (0)
Nateraz nemáme žiadne recenzie zákazníkov.